Oddělení bezpečnosti a prevence Odboru bezpečnosti a krizového řízení Krajského úřadu Karlovarského kraje si Vás dovoluje pozvat na třetí ročník akce „Den rodinné prevence“ na téma „Sebedestruktivní chování u dětí“, která se koná dne 21. května 2025 v Krajské knihovně Karlovy Vary, společenském sále.
Dopolední blok
(od 9:30 hod. prezence registrovaných)
10:00-15:30
Sebepoškozování jako specifická neverbální komunikace u dětí a mladistvých - Mgr. Květuše Sluková, Ph.D. (SOMEPO s.r.o.)
Odborný seminář pro odborníky pracující v oblasti prevence rizikového chování u dětí a mládeže (pedagogové, školní metodici prevence, výchovní poradci, vychovatelé, speciální pedagogové, sociální pracovníci, sociální kurátoři, pracovníci působící v oblasti prevence kriminality, pracovníci v adiktologických službách, psychologové, terapeuti, pracovníci NZDM ad.)
Po absolvování účastníci obdrží osvědčení o absolvování semináře.
Odpolední blok
(od 15:30 hod. vstup do sálu, prezence registrovaných)
16:00-18:30
Moc a bezmoc výchovy - PhDr. Andrej Drbohlav, DBA (Institut behaviorálních studií s.r.o.)
Populárně naučná přednáška je určena široké veřejnosti, především rodičům.
Program akce je pro účastníky zdarma.
Na dopolední i odpolední program je nutné se registrovat z důvodu omezené kapacity.
Více informací včetně registračních formulářů zde.