Velká Hleďsebe - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma

Novinky - Nabídka práce

zde ke stažení

SC&C, spol. s r. o.
Americká 21, 120 00 Praha 2
Pro bližší informacenás kontaktujte:
Irena Laudová
tel: 222 511 221
mobil: 604 213 758

ZÁRUKA KVALITY
SC&C je členem
  • Esomaru
  • České marketingové společnosti
  • Global Market Research
  • Hospodářské komory ČR
  • a držitelem certifikátu kvality

Hledáte intenzivní práci s nástupem ihned?
Staňte se profesionálním tazatelem a vydělejte si ještě před dovolenou
Vaše pracovní náplň bude:
  • Účast na jednodenním školení k projektu
  • Dotazování v zadaných domácnostech
    na téma sledovanost televize
  • Pravidelná komunikace s naší firmou
  • Jednoduchá administrativa spojená s dotazováním
  • Nejedná se o práci z domova ani o prodej
Nabízíme Vám:
  • Nadprůměrný výdělek 250 Kč za 1 dotazník + bonusy
  • Profesionální a férové jednání
  • Zajímavou a pestrou práci v oblasti marketingového výzkumu
  • Zaškolení a podporu zkušeného týmu s více než 20letou praxí
  • Práci na DPP nebo ŽL
  • Certifikát o absolvování školení, potvrzení o praxi
Požadujeme:
  • Výborné komunikační schopnosti, pozitivní myšlení
  • Kladný vztah k lidem – přátelský přístup
  • Smysl pro odpovědnost a spolehlivost
  • Uživatelská znalost práce na počítači – MS Office (Word, Excel), e-mail
  • Připojení k internetu (min. 3x týdně)
  • Výpis z rejstříku trestů
Datum vložení: 15. 5. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2013 0:00
Autor: Správce Webu