Menu
Obec Velká Hleďsebe
Velká Hleďsebe
rozšířené vyhledávání

Výlet vlakem do Saska - 4.12.2021 - změna programu

Kdy: 4. 12. 2021 8:50 - 19:00

Kde: -

Výlet vlakem do Saska

Výlet vlakem do Saska - 4.12.2021

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Náhradní program:

Odjezd z M. Lázní v 9:07

Příjezd do Chebu v 9:26

Odjezd z Chebu v 10:03

Příjezd do Bad Brambachu v 10.36

Bad Brambach - prohlídka městečka 10:36 - 11: 36

Cesta do N. Kostela (10 km, 2 hodiny) přes Plesnou

ca. 13:36 Příchod do N. Kostela

Oběd 13:36 - 15:00

15.28 z Nádraží N. Kostela (pozor, dál od zámku)

15.59 příjezd do Chebu

16:33 odjezd z Chebu

16:52 M. Lázně

Další informace

Adresa místa konání

-, -

Časová náročnost

Doba trvání: 10,2 hodin

Organizátor

Obec Velká Hleďsebe
Datum vložení: 20. 10. 2021 10:55
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2021 14:27
rozšířené vyhledávání

Události v obci

Podpora domácího kompostování - Obec Velká Hleďsebe

Logo programu

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 130
TÝDEN: 1868
CELKEM: 1232971

Kalendář akcí

Sponzorské dary

Číslo účtu na sponzorské dary:
kulturní, sportovní, společenské akce, propagace obce

  • 71859613/0300  - VS:2321

Děkujeme.

Mobilní aplikace

V obraze
Google playApp Store